Summer Vibes – Čelenky

Pripravila som si pre Vás letný fresh hit a to home-made čelenky z dielne mojej milovanej 76 ročnej babičky 🙂

Pamätáte si ešte tie časy, keď ste boli malí a chodili na prázdniny k starej mame? My sme to mali na programe veľmi často, doslova sme celé detsvo prežili u babky na dvore. Nikdy sme sa nenudili, práve naopak. Vymýšlali sme si program, ako spestriť naše dni, kreativita nikdy nechýbala a my sme si často vytvárali spolok šikovných ručičiek a iné “čajové dýchanky”. Keď sme zrovna niečo nekuchtili, alebo “nepracovali” v záhrade, vždy sme niečo vytvárali. Maľovali, šili, vyšívali, kreslili, písali, spievali atď…Z dielne našej babky vzniklo veľmi veľa výtvorov, ktoré sme potom s láskou nosili, prípadne sa s nimi hrali, či dokonca hrdo viseli na čestnom mieste.

Keďže stará mama splní svojim vnúčatam všetko na svete, nikdy nám u nej nič nechýbalo. Keby mohla, dala by nám všetky poklady sveta. Tak to bolo aj naposledy, keď ma posadla vášeň k čelenkám a utekala za babkou s prosbou o pomoc. Babka s radosťou súhlasila a milujúco so mnou tvorila letné vlasové doplnky. S výsledkom som bola tak nadšená, že sa chcem s Vami oň podeliť aj na blogu. Nie sú to len obyčajné čelenky, pre mňa majú oveľa väčšiu cenu a to neskutočnú lásku a obetu, ktorú do nich stará mama vložila. Neviem, či sa jej budem schopná za to všetko niekedy odvďačiť. Ďakujem mojej starej mame za všetko, čo pre mňa celý život robila, čo ma naučila a hlavne za to, že mi ukázala pravé hodnoty života.

Nech sa páči kolekcia z dielne babky nižsie, ak by sa Vám niečo páčilo, určite nás kontaktujte do správy,  alebo vyplňte dole uvedený formulár. O zvyšok sa už postaráme my… 🙂

ĎAKUJEME

1

2

Blue Lagoon

5 € –  135 CZK

3

Flower Power

4 € – 99 CZK

4

Japan Style

5 € – 135 CZK

5

6

Silver Vibes

5 € – 135 CZK

7

Tiger Energy

4 € – 99 CZK

8

9

Hippie Mood

4 € – 99 CZK

10

Back to Black

5 € – 135 CZK

sss

Tri-Coloris

5 € – 135 CZK

Meno a priezvisko (*)

Tvoj Email (*)

Tu mi prosím napíš názov produktu a počet kusov + adresu kam ti to zašlem 🙂